Hotele na kwarantannie

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Hotele na kwarantannie

Postprzez kamil » środa, 13 sty 2021, 12:52

Jeszcze jedno pytanie o hotele. Jakieś sugestie może jaki hotel wybrac sensownie na pobyt w kwarantannie w Bangkoku ?
Przeglądam informacje w necie i ceny zaczynają się od ponad 30 000 Baht....
kamil
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:36

Hotele na kwarantannie

Postprzez sebastian28 » czwartek, 14 sty 2021, 16:31

Kamil przejrzyj strony w necie, są tam informacje o dostępnych hotelach na kwarantanny.
Mozesz wejsc na www.asq.wanderthai.com
Wpisz sobie w google hotele w Tajlandii na kwarantannie i znajdziesz dużo informacji.
sebastian28
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 2 lip 2009, 11:48

Hotele na kwarantannie

Postprzez johny28 » wtorek, 26 sty 2021, 09:56

Jak oni chcątak podchodzić do przyjmowania turystów to wiele osób oleje Tajlandie i bedą wybierać inne kierunki.
Jest tyle fajnych miejsc na świecie i nie trzeba płakać za sama Tajlandia. Takie podejście to typowy strzał w kolano.

Znajomy był ostatnio na trasie przez 4 kraje Ameryki Środkowej i zero problemu z covid. bardzo łatwo się przemieszczac.
Na lotnisku mówił tylko czasem ktos pyta o test negatywny na Covid a potem w mieście luz.
johny28
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:37

Hotele na kwarantannie

Postprzez kamil » sobota, 8 maja 2021, 16:00

Moi drodzy, przeżyłem kwarantanne w Bangkoku, nie było tak źle. Nawet moge powiedzieć dbali torche o mnie :)
Codziennie wielokrotne wizyty, to jedzonko, to piciu, to rozne pytania, temperaturka.

Najlepsze jak po kilku dniach wypuścili mnie na spacerniak, poczułem się jak więzien na spacerze, gdzie chodzi się w kółko i z limitem czasowych wołają o powrot do pokoju.
Jedzenie całkiem ok, lepsze niz w samolotach. Troche owoców, które juz tutaj w Tajlandii maja wyśmienity smak.

Na szczęście załapałem się jeszcze na krótszą wersje kwarantanny, tylko 10 dni a nie 14. Całe szczęście . :lol: :lol: :lol:
kamil
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:36

Hotele na kwarantannie

Postprzez johny28 » środa, 19 maja 2021, 14:34

No to miałeś niezłe przeżycie, mnie nie chciałoby się lecieć gdzieś na drugi koniec świata, aby potem kiblować w hotelu przez 2 tygodnie...... Jakaś masakra :lol: :lol:

No chyba ze leciałeś do jakiejś kobiety to jeszcze ludziska mogą zrozumieć, siła wyższa haha
johny28
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:37


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron