Praca w Tajlandii

Tutaj prosimy pisać swoje uwagi, sugestie, pochwały, a także problemy związane z użytkowaniem portalu eTajlandia oraz tego forum dyskusyjnego.

Praca w Tajlandii

Postprzez Administrator » piątek, 24 wrz 2010, 05:21

Jak pewnie wszyscy (niektórzy?) zauważyli dodałem po prawej na głównej stronie automatycznie uaktualniane oferty pracy w Tajlandii. Zrobione to jest tak, że z listy stron na których pojawiają się oferty automatycznie pobierane są nowe i pojawiają się na mojej liście razem z linkiem do strony źródłowej. Mam nadzieję, że się komuś przyda. Starałem się wybrać takie strony na których są oferty skierowane do obcokrajowców, a nie tylko do Tajów. Tych drugich jest o wiele więcej, ale nie ma sensu sobie niby zawracać głowy, bo i tak są niedostępne.

Myślę, że i tak nie łatwo będzie znaleźć pracę przez te oferty, bo ogólnie niełatwo jest w Tajlandii znaleźć pracę (za wyjątkiem nauczania angielskiego), ale przynajmniej da to pojęcie o tym jakie oferty się pojawiają, ile ich jest, jak są płatne i jakie są wymaganie. Wierzę, że to się przyda każdemu kto myśli o przyjechaniu do Tajlandii na stałe. Oferty przesyłane są przez Twittera, i jeśli ktoś chce je dostawać na bieżąco, to może sie zapisać: www.twitter/PracaTajlandia

Jeśli ktoś ma jakiej uwagi, albo sugestie jak można ten serwis ulepszyć, to proszę pisać :) Np. jeśli ktoś zna jeszcze jakieś strony gdzie pojawiają się sensowne oferty pracy dla obcokrajowców, to postaram się ją dodać.

Aha, niestety do Craigslist nie działają linki :/ ale oferty są jak najbardziej prawdziwe i aktualne, więc jeśli kogoś któraś interesuje to trzeba ręcznie przejść do strony http://bangkok.craigslist.co.th/jjj/

Pozdrawiam
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
Administrator
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Praca w Tajlandii

Postprzez NatTadi23 » środa, 3 wrz 2014, 13:32

Dziękuję za linki. Są bardzo przydatne :) Ciekawe oferty można zobaczyć: www.work-in-poland.pl :D :D :D :D
NatTadi23
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 2 wrz 2014, 11:14

Praca w Tajlandii

Postprzez JoaGall24 » poniedziałek, 22 wrz 2014, 12:20

dziękuję za pomoc, pozdrawiam
JoaGall24
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 wrz 2014, 17:25

Praca w Tajlandii

Postprzez mikus » czwartek, 2 paź 2014, 20:27

naprawde pomocne mozna znależć coś dla siebie, potrzebne jest odrobinę chęci :)
Polecam biuro detektywistyczne: joker-detektywi.pl
mikus
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 2 paź 2014, 20:25

Praca w Tajlandii

Postprzez Moder_20 » poniedziałek, 6 paź 2014, 13:17

Bardzo sie przydały linki wielkie dzięki !
Moder_20
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 6 paź 2014, 13:16

Praca w Tajlandii

Postprzez MicMac » wtorek, 7 paź 2014, 20:10

Oj dzięki bardzo, przyda mi się w przyszłości! :)
MicMac
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 7 paź 2014, 20:07

Praca w Tajlandii

Postprzez desire » poniedziałek, 13 paź 2014, 17:09

dzięki wielkie!
desire
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 13 paź 2014, 17:07


Powrót do O stronie eTajlandia i forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron